Hakkımızda - Tekno Elektrik

Tekno Elektrik

Tekno Elektrik, alçak gerilim şalt ve otomasyon cihazları ile ilgili olarak, özellikle endüstriyel tesislerin gereksinimlerini karşılamak, ürün tedariğini mühendislik hizmeti ile birleştirerek müşterilerine en etkin hizmeti sunmak hedefiyle 2004 yılında kurulmuş bir firmadır.

Pazarlamasını yaptığı ürünlerde ve sunduğu hizmetlerde kaliteyi ve yüksek teknolojiyi ön planda tutan Tekno Elektrik, bu anlayışa paralel olarak 100 yılı aşkın geçmişi süresince dünya genelinde kalitesini kanıtlamış ve sektöründe lider firmalar arasında yer alan Eaton Elektrik, Phoenix Contact, Entes ve Socomec’in bayiliğini yapmaktadır.

Alçak gerilim enerji dağıtımı konusunda müşterilerinin her türlü gereksinimine en hızlı şekilde cevap verebilme ve en geniş ürün yelpazesini sunabilme hedefi ile Tekno Elektrik, Siemens, Schneider, ABB, Socomec, Weidmüller, Rittal Pano, Prysmian Kablo gibi dünya markalarının ürünlerinin de satışını yapmaktadır.

Tekno Elektrik ‘in satış ve pazarlamasını yaptığı ürünler ana başlıkları şöyledir;

– Alçak Gerilim Şalt Ürünleri

– Endüstriyel Kumanda ve Kontrol Ürünleri

– Endüstriyel Otomasyon Ürünleri

Teknik bilgi birikimini ve hizmet kalitesini tam anlamı ile müşterilerinin kullanımına sunmayı ilke edinen Tekno Elektrik, güçlü stoğu, rekabetçi fiyatları ve mühendislik çözümleri ile Türkiye genelindeki tüm kullanıcılara ulaşmayı hedeflemektedir.

Neden Biz ?

İleri Teknoloji

Sektörün lider firmaları ile beraber ileri teknoloji anlayışı.

Uzman Mühendislik

Projeleriniz için tam donanımlı kadromuz ve uzman mühendislerimiz her zaman sizinle.

Müşteri Desteği

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için müşteri odaklı yaklaşım benimsiyoruz.

Tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir

Teklif Al

0+

Proje

0+

Müşteri

0%

Memnuniyet

    İletişime Geçin

    Bizimle iletişime geçin ve sormak istediklerinize cevap verelim.