Socomec - Tekno Elektrik

Socomec Hakkında

Bir uzmanın faydası

1922 yılında kurulan Socomec, 3000 çalışan içeren iş gücüne sahip endüstriyel bir gruptur.
Ana faaliyet alanımız – müşterilerimizin güç performanslarına odaklanarak düşük voltajlı elektrik şebekelerinin sürekliliği, kontrolü ve güvenliğidir.

Bağımsızlık kültürü

The Socomec Group’un bağımsızlığı, kendi aile paydaşları tarafından korunan ve çalışanları tarafından paylaşılan değerlere saygı duyarak kendi kararlarını alabilmeyi garanti etmektedir.
Tüm beş kıtada konumlandırılan 30 bağlı kuruluş ile Socomec, uzmanlık kalitesinin fark yarattığı endüstriyel ve hizmet uygulamalarını hedef alarak uluslararası gelişmesini sürdürmektedir.

Yenilikçi ruh

Kesintisiz güç kaynağı (UPS) sistemlerinde, şebeke beslemesi değiştirmede, güç dönüştürme ve ölçmede tartışmasız bir uzman olarak Socomec, iş hacminin yaklaşık %10’unu Ar-Ge’ye ayırmaktadır. Sonuç olarak Grup, teknolojik olarak her zaman bir adım önde olma tutkusunu gerçekleştirebilmektedir.

Bir uzmanın görüşü

Teknolojik süreçlerinde tam kontrol sahibi bir üretici olarak, Socomec çoğu genel tedarikçiden farklıdır. Grup, müşterilerine, özelleştirilmiş, uygun çözümler sunmak için uzmanlık alanlarını sürekli olarak iyileştirmektedir.

Esnek bir üretim yapısı

İki Avrupa mükemmellik merkezi (Fransa ve İtalya) tarafından desteklenen Grup, Tunus ve gelişmekte olan başlıca pazarlardaki konumlar (Hindistan ve Çin) gibi rekabetçi üretim alanlarından da faydalanmaktadır.
Bu alanlar Yalın Yönetim prensiplerine dayalı sürekli gelişme sistemini hayata geçirmiş ve böylece yüksek seviyede kalite sağlayabilecek, teslim tarihlerine uyabilecek ve müşteriler tarafından beklenen maliyet gereksinimlerini karşılayabilecek konuma gelmişlerdir.

Hizmete odaklanma

Üreticimizin uzmanlığı, şüphesiz, çözümlerimizin araştırılmasını, uygulanmasını ve çalıştırılmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış eksiksiz bir hizmet yelpazesine doğru uzanmaktadır. Hizmet ekiplerimiz, itibarlarını, güven verici rehberlik, esnek beceriler ve reaktivite üzerine oluşturmuştur.

Sorumlu büyüme

Tüm kültürlere açık ve insani değerlere sıkıca bağlı bir Grup olarak Socomec, işçi girişimini ve bağlılığını desteklemektedir. Çalışma ilişkileri, ortaklık fikrine ve paylaşılan etik kurallara saygıya dayanmaktadır. Şirketin uyumlu, sürekli gelişimi başarma taahhüdü sayesinde Socomec, sadece paydaşları, çalışanları, müşterileri ve ortaklarına karşı değil aynı zamanda tüm topluma ve çevresine karşı olan sorumluluklarını da sahiplenmektedir.
Socomec, 2003 yılından bu yana Küresel İlkeler Sözleşmesi’nde imza sahibidir.

Socomec
Fiyat Listesi